SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
217

Vylovenie perly, let stíhačkou, vlastný parfém. Keď sa sny zmenia na realitu!

Rozprávkový, čarovný, luxusný, dokonalý. Let stíhačkou, vylovenie vlastnej perly, parfém len pre vás. Na pobyt v tomto hoteli nezabudnete do konca života. Len treba rozbiť prasiatko. 

O hoteli Emirates Palace v Abú Zabí možno rozprávať iba v superlatívoch. Pripomína rozprávkový palác, ale predsa je skutočný. Ak vám pri pohľade naň napadlo, že je akoby zo zlata, vôbec sa nemýlite. Pri jeho stavbe použili stovky kilogramov tohto ušľachtilého kovu.

Nejde však len o samotné ubytovanie, ale i špičkovú gastronómiu a vskutku nadštandardné zážitky. Let súkromnou stíhačkou, vylovenie vlastnej perly zo dna mora a následná výroba šperku, ušitie perzského koberca podľa priania klienta, pozorovanie západu slnka z helikoptéry, výroba vlastného parfumu...

Na dosah je i nádherná piesočná pláž je na dosah. Ani tá však nie je taká „obyčajná“. Piesok je dovezený až z Maroka.

 

Gastrošpecialitky zo všetkých kútov sveta

Sľúbili sme vám aj špičkovú gastronómiu, tak sa na to pozrime bližšie. Raňajky sú formou bufetových stolov, na ktorých nechýba šampanské. V komplexe je celkovo 14 reštaurácií a barov, z nich päť s ocenením Michellin. Talianska, arabská, čínska, medzinárodná, libanonská... 

Čo by ste povedali na burger s 24 - karátovým zlatom?

 

Keď päť hviezdičiek nestačí

Hotel ponúka 395 izieb, o dostatok súkromia však nebudete mať núdzu. Plusom je i umiestnenie hotela. Hoci je v samotnom centre hlavného mesta Spojených arabských emirátov, od ruchu ho delí dlhá príjazdová cesta a rozsiahle tropické záhrady. Pár minút od hotela nájdete nákupné centrá, golfové ihrisko.

Hotel je natoľko luxusný, že mu nestačilo ani „klasických“ päť hviezdičiek. Má ich hneď sedem.

 

 

 

Londýn, New York, Tokio. Pozrite sa, ako sa menili svetové metropoly v priebehu rokov

Ak cestujete po svete a navštevujete pulzujúce svetové metropoly, isto ste sa príliš nezamysleli nad tým, ako tie mestá vyzerali pár rokov dozadu. My vám niektoré z nich ukážeme.

Čítajte viac: Pozrite sa, ako menili svetové metropoly v priebehu rokov

 

Zdroj foto: emiratespalacesabudhabi.com, expedia.com, kempinski.com, tripadvisor

 

 

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť