SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
217

V týchto izbách sa budú vaše deti cítiť ako v rozprávke!

Každé dieťa má svoje sny, obľúbené filmové či knižné postavičky a niektoré dokonca už aj vysnívané povolanie. Premeňte detskú izbu na rozprávkové miesto, v ktorom sa sny zmenia na skutočnosť.

Pirát či námorník, izba nielen pre deti

Máte doma malého piráta alebo námorníka? Určite by ho potešila takáto parádna loď na strope. Popustite uzdu fantázii a môže to dopadnúť aj takto. Ale pozor, aby zrazu nebolo tých pirátov v rodine viac. :)

Izba malého námorníka

Izba malého námornika

 

A tu je druhá alternatíva vo svetlejších farbách. Horné poschodie môže slúžiť na oddych, nesmie však chýbať kormidlo.

 

Farbami vytvorte podmorský svet

Ak si netrúfate na náročnejšiu rekonštrukciu, je tu i takáto možnosť. Veľa urobia aj krásne pomaľované steny s morskými motívmi. Na steny môžete dať i tapety či nálepky.

 

Automobilová posteľ malého pretekára

Automobilový pretekár by sa určite potešil takejto izbičke. V auto posteli môže snívať svoje detské sny.

detská izba

 

Tréning za každého počasia

A tu máme izbu športovca. Budúci basketbalista, futbalista či boxer? Ak pod vami nebývajú susedia, v zlom počasí si môže zatrénovať priamo v izbe.

detská izba

 

Super lezecká stena

Pre rozhýbanie tela je dobrou alternatívou aj lezecká stena. Buď však pod ňu dajte hrubý matrac, ktorý stlmí pád, alebo si ju nainštalujte priamo do obývačky. Dieťa tak máte stále na očiach. 

 

Kozmonautom od skorého veku

Pre budúceho kozmonauta je tu krásna izba s "pracovňou". Už teraz sa môže začať pripravovať na svoje vysnívané povolanie.

A tu sú ďalšie možnosti:

Potrebujete relax po náročnom dni? Tieto kúpeľne sú snom každého!

Obľubujete dostatok svetla a blízkosť prírody? Nechcete viac pochmúrnu chladnú tmavú kúpeľňu, v ktorej sa neviete poriadne zrelaxovať? Pozrite sa spolu s nami, ako môže vyzerať i vaša kúpeľňa.

Čítajte viac: Tieto kúpeľne sú snom každého

 

zdroj fotiek: twincitiesremodeler.com, katri nurmela, imgur.com, jeemiah gorman, mytropolisdesign.com, gabriel builders, master-service.ru, Виктория Файнблат, wendi young, jfishart.com, furniturefashiondizajn.com

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť