SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
240

UPTOWN Koliba 
Exkluzívne pozemky pod lesom s výhľadom na Bratislavu

Uptown Koliba logo

UPTOWN Koliba

Infraštruktúra - komunikácie a siete skolaudované a odovzdané! Najlepšie pozemky ubúdajú.

Ponúkame vám 45 pozemkov s výmerami od 591 do 1 051 m2, s kompletnou infraštruktúrou potrebnou pre kvalitné bývanie. Stavebné pozemky v štvrti rodinných domov predávame s nasledujúcou výbavou: 
- príjazdová komunikácia, 
- kanalizácia, vodovodná a elektrická prípojka,
- káblová telefónna prípojka.

MESTO NA DLANI

Predstavte si rozprávkové miesto, obklopené nedotknutou zeleňou, po celý deň zaliate slnečnými lúčmi. Miesto, kde sa v bezpečí hrajú vaše deti a vy si naplno užívate krásne chvíle so svojou rodinou. Miesto, kde z vás po namáhavom dni opadne únava a oči vám rozžiari nádherný výhľad na panorámu mesta. Cítite prílev energie, tam, kde je vám naozaj príjemne. Tam, kde nemusíte myslieť na kompromisy. Na mieste, ktoré vás chytí za srdce a už nebudete chcieť bývať nikde inde.
Predstavujeme vám projekt UPTOWN, v lokalite Koliba - Briežky. Na úpätí Malých Karpát, v náručí prírody a predsa iba pár minút od centra mesta.

ŽIVOT NA SPRÁVNOM MIESTE

Atraktívna lokalita ponúka exkluzívne bývanie v jednej z najpríjemnejších štvrtí nad podunajskou metropolou. Dobrá adresa s krásnym výhľadom a nezameniteľnou atmosférou vám poskytne pokojné bývanie a pocit súkromia v blízkosti prírody. To všetko takmer uprostred Bratislavy. Už viac nemusíte privierať oči pri výbere bývania. V bezprostrednej blízkosti nájdete reštaurácie, obchody, škôlky i základné školy v spojení s výhodami občianskej vybavenosti mesta. Všetko pre vaše pohodlie a spokojný život.

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV

Bývať v skutočnom lone prírody a pritom len kúsok od centra mesta nemusí byť iba snom. Na slnečných svahoch Koliby môže vyrásť i váš vysnívaný domov.

LOKALITA

Briežky boli pôvodne vinohradníckym záhonom na svahoch Malých Karpát – so stredom vo výške 278  m n. m. Lokalita sa vyznačuje dobrou dostupnosťou do centra mesta, zároveň je v tesnej blízkosti Kamzíka a poskytuje tak aj veľmi príjemné športové a oddychové možnosti v okolitých lesoch.

FINANCOVANIE

Naši hypotekárni makléri vám pomôžu s výberom najvýhodnejšej formy financovania. Pokiaľ hľadáte objektívne najlepšie financovanie obráťte sa na nás, nepreferujeme banky na základe provízie pre sprostredkovateľa. Spokojný klient je pre nás oveľa dôležitejší. 

Mapa pozemkov - UPTOWN KOLIBA

 

SÚŤAŽE

 

Uptown Koliba vizualizácia

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť