SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
217

Úchvatný mezonetový byt v Madride, ktorý si v momente zamilujete

Pozrite si nádherný byt v metropole Španielska. Uchváti vás svojou jednoduchosťou, výhľadom na mesto a čarom, ktoré z neho vyžaruje. Radosť bývať v ňom, človek by sa cítil ako na nikdy nekončiacej dovolenke.

Byt sa nachádza na najvyššom poschodí bytového domu, riešený je na dvoch úrovniach horného poschodia. Vďaka početným a veľkým oknám je veľmi slnečný. Obytná plocha bytu je 80 m2, biele farby v kombinácii s drevom ho však robia ešte priestrannejším.

V byte sa nachádza kuchyňa, obývací priestor, pracovňa, spálňa so šatníkom, pracovňa, kúpeľňa a toaleta. Zaujímavosťou je malý salónik, na ktorý sa dostanete točitým schodiskom. Salónik slúži na oddych, meditáciu, štúdium či menšie posedenie s priateľmi.

Takmer z každej miestnosti je výstup na terasu. 

 

Súkromný bazén s výhľadom na mesto

Takmer z každej miestnosti je výstup na terasu. Asi najväčším plusom tohto bytu je privátny bazén s výhľadom na mesto. Nakoľko sa v blízkom okolí nenachádzajú vyššie budovy, byt i terasa poskytujú dostatok súkromia na prácu, oddych i zábavu.

 

Hotelové bazény, ktoré zmenia dovolenku na raj na zemi

Keď už píšeme o bazénoch, pozrite si aj niekoľko krásnych privátnych hotelových bazénov, z ktorých sa vám ani nebude chcieť ísť na pláž. Aspoň na chvíľu sa s nami zasnívajte...

Čítajte viac: Pozrite si nádherné privátne hotelové bazény

zdroj foto: youtube.com, designboom.com

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť