SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
214

 

Študent si postavil mobilný domček. Pozrite sa, ako skvele využil mini priestor

Študujúci mladík Joel Weber sa rozhodol nemíňať peniaze na internát či prenájom bytu a postavil si vlastný dom na kolesách. Má tam všetko, čo potrebuje a vyšlo ho to približne toľko, koľko by platil za jeden rok na internáte. Ďalšie štyri roky má teda akoby zadarmo.

Študovanie na univerzite nie je vôbec lacná záležitosť. Ak študent nemá majetných rodičov, či bohaté úspory, zväčša využije možnosť pôžičky, ktorú však musí po doštudovaní dlho splácať.

Joel Weber sa rozhodol ušetriť aspoň časť týchto výdavkov a ušetriť peniaze za bývanie. Bol to trošku risk, do svojho nápadu vložil všetky svoje úspory. Ale vyplatilo sa.

Veď sa pozrite sami....

 

 

Maximálne využitý priestor

Hoci ma domček na kolesách iba približne 14 m2, je v ňom všetko potrebné. Útulná obývačka, kuchynský kút, miesto na štúdium, spací kút, kúpeľňa s toaletou.

Domček je dostatočne presvetlený a pôsobí veľmi útulne. Plusom je i fakt, že ide o dom na kolesách, Joel sa teda môže kedykoľvek „presťahovať“. Momentálne ho ma zaparkovaný v záhrade svojho kamaráta.

 

 
Doprajte si pobyt na Titanicu, ponúka jedinečnú atmosféru a absolútny komfort
 
Ste dobrodružný typ, ktorý trávi dovolenku každý deň na inom mieste, prespáva v stane a pohodlie nerieši? Alebo patríte do skupiny ľudí, ktorí obľubujú komfort, kvalitné služby a vyberané jedlá? Ak ste na druhú otázku odpovedali áno, poďte s nami na Titanic!
 

Čítajte viac: Poďte s nami na Titanic!

 

 

 

zdroj fotiek: facebook, telegraph.co.uk, Joel Weber,

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť