SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
217

Spríjemnite si lyžovačku a zarábajte. Ako na to?

Patríte k aktívnym lyžiarom a milujete relaxovať na horách? Celý deň na svahu a večer príjemný oddych s rodinou či priateľmi? Kto rád lyžuje, ten to dobré pozná. A my máme pre vás skvelý tip, ako si môžete svoju lyžovačku ešte viac spríjemniť!


V práci povedať čaute, zbaliť lyžiarsku výstroj a rýchlo na kopce. Lyžovačka na horách je pre mnohých ten najlepší relax a oddych.  Nie vždy však môžete vyraziť, kedy sa vám zachce.

Ak už aj máte pár dní voľna a hlásia super počasie, ale vy ste sa rozhodli vycestovať na poslednú chvíľu, môže byť problém zohnať dobré ubytovanie. Či vôbec nejaké ubytovanie. Slovenské svahy v týchto mesiacoch praskajú vo švíkoch a ľudia si ubytovanie rezervujú aj týždne vopred. Čo sa s tým dá robiť?
 

Vlastný apartmán pri svahu

Keď si hľadáte ubytovanie na horách, rezervujete si izbu, apartmán či horskú chatu. Chaty sú zväčša beznádejne obsadené, o apartmány je taktiež obrovský záujem, izbu zväčša nájdete. Predstavte si ale, že nemusíte tráviť hodiny pri počítači a zháňať cenovo i polohou výhodné ubytovanie. Jednoducho sa zbalíte a vyrazíte. 

 

Páči sa vám apartmán na fotografii? Môže byť váš. Neváhajte a zavolajte! Viac informácii nájdete TU!
 

Áno, vlastniť horský apartmán už nie je žiadnou novinkou. V posledných rokoch výrazne rastie záujem o kúpu takejto nehnuteľnosti. Prídete, kedy chcete, odídete, keď si zmyslíte. Máte absolútne súkromie, môžete prenocovať priateľov, ubytovať domáce zvieratko, "požičať" apartmán iným členom rodiny. 

Ak máte veľa voľného času a apartmán aktívne využívate, oceníte, že je vám kedykoľvek k dispozícii. Už v ňom máte odložené zimné oblečenie, výstroj, nemusíte vždy všetko baliť a prevážať. 

Ak máte času pomenej, môžete apartmán kedykoľvek prenajať. A zarábať! O takéto apartmány je skutočne veľký záujem. A najmä o tie, z ktorých to majú ľudia na svah "v papučkách". 


Ako prenajímať?

Nemajte obavy, ak žijete stovky kilometrov od vášho apartmánu. Ak ho chcete prenajať, neznamená to, že tam musíte ísť osobne. Existujú spoločnosti, ktoré vám prenájom sprostredkujú, zabezpečia upratanie apartmánu, odovzdanie i následne prevzatie kľúčov, zabezpečia kompletný servis. Vy si len z pohodlia domova naplánujete, kedy chcete apartmán pre seba a kedy je voľný na prenájom. 


Výhodná kúpa

No ako? Dali sme vám chrobáka do hlavy a rozmýšľate, že by sa vám taký apartmán asi aj hodil? Nezabúdajte, že ho môžete využívať pre seba, prenajímať a pravdaže kedykoľvek predať. A ceny týchto nehnuteľností za posledné roky iba stúpajú. Kúpu horského apartmánu možno bez váhania označiť za výhodnú investíciu. 

 

Horské apartmány nájdete i v našej ponuke. Ak máte akékoľvek doplňujúce otázky, záujem o zaslanie ponuky, záujem o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať! 

V ponuke máme i tieto apartmány:

 

Štýlový apartmán s krbom

Priestranný 3-izbový apartmán so super výhľadom

 

 

 

Zdroj foto: Arthur

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť