SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
214

Pozrite si parádne domy na kolesách. Ako vyzerajú vnútri?

Čo si vybavíte, ak počujete slovo karavan či dom na kolesách? Ide o pomerne populárny a rozšírený spôsob dovolenkovania či dokonca trvalého bývania. 

Hoci menší, ale útulný priestor poskytuje všetko, čo potrebujete. Vodu, elektrinu, spací kút, kuchyňu, obývací priestor i sociálne zariadenie. A pravdaže i všetky výdobytky modernej techniky.

Mnohým slúžia na dobrodružné cestovanie, veľa ľudí v nich však našlo i domov. V porovnaní s cenami nehnuteľnosti predstavuje dom na kolesách podstatne lacnejšiu alternatívu. Len nemôžete byť príliš pohodlní a rozmaznaní. :)

Pozrite sa, ako to v takom dome na kolesách môže vyzerať.

 

 

 

 

 

 

Zvládnete to aj vy

Mobilný domček si zhotovil aj mladý a šikovný študent Joel Weber. Rozhodol sa ušetriť výdavky spojené s bývaním popri štúdiu a vyrobil si vlastný "brloh". Hoci má iba skromných 14 m2, má tam všetko, čo potrebuje. Viac informácií a fotky nájdete TU!

 

A tu sú ďalšie domy:

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivity sa netreba obávať. Práve naopak, vašej nehnuteľnosti dodá šmrnc a jedinečnosť

Rozhodli ste sa predať vašu nehnuteľnosť a využiť služby realitnej kancelárie? Vysvetlíme vám, prečo je výhodné osloviť iba jednu agentúru a v čom spočíva exkluzivita, aké sú jej výhody a čo všetko obnáša. Čítajte TU!

 

Zdroj foto: hgtv.com, freshome.com

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť