SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
217

Pozrite si nevšedné bývanie v korunách stromov. Čo na to poviete?

Viete si predstaviť, že by ste žili v dome na strome? Pre mnohých je to ďaleká neznáma, ale vo svete už celkom bežná realita. Tieto domy spĺňajú všetky požiadavky pre plnohodnotné žitie a uspokoja i náročnejších klientov.

Predstavujeme vám niekoľko domčekov na strome. Niektoré z nich slúžia ich majiteľom ako víkendová chata, mnohé však ako trvalé bydlisko.

Romantický dom pri rieke

Tento krásny masívny dom postavili v roku 2015 v Texase. Je vybavený množstvom lôžok pre celú rodinu, ponúka výhľad na rieku Frio.

 

S výhľadom na tyrkysové jazero

Príbytok v prekrásnom kopci pri brehoch tyrkysového jazera Chelan v štáte Washington.

Bývanie pri jazere Chelan


Skvelé miesto pre stretnutia s priateľmi

Tento dom na strome je vybavený skutočne luxusne. Nechýba podkrovie určené pre stretnutia s priateľmi, bar na prízemí a nádherný výhľad na rybník Koi.

Nenápadná chata ponúka luxusné bývanie

Lusuxné bývanie pre náročnejších

 

Bývanie pre celú rodinu

Dom pre veľkú rodinu, v ktorom nechýba spoločenský priestor, plne vybavená kuchyňa, spálňa, podkrovie a moderná kúpeľňa. Dokonca aj psí miláčikovia tu majú svoje miesto.

Rodinný dom v Texase

Rodinné bývanie v Texase

 

Najväčší na svete

V americkom Tennessee sa nachádza stavba, ktorá je považovaná za najväčší dom na strome na svete.

 

Šetríme životné prostredie

Projekt v komunite v Kostarike predstavuje samostatný spôsob života a šetrný prístup k životnému prostrediu. Celá komunita zaberá väčšie územie a je poprepájaná visutými mostami.

Dom navrhol Anders Birch, nachádza sa v štáte Tennessee

 

Lietadlo tak trochu inak

Boeing 727 premenili po jeho "dožití" na luxusné a nevšedné bývanie. Nachádzajú sa v ňom dva exkluzívne apartmány s výhľadom na more a okolitú záhradu, nechýba veľká terasa.

Lietadlo využili vskutku nevšedne

 

Zámoček ako z rozprávky

Predstavujeme vám nádherný zámoček v korunách stromov. Žije v ňom britská rodina, dom im navrhla istá britská dizajnérska firma. A že sa teda vydaril.

Bývanie je rozdelené na dve ubytovacie jednotky, jeden dom  je určený pre dospelých, druhý pre deti. Sú vzájomne prepojené lanovým mostom.

Tento zámoček obýva rodina z Británie

 

A ešte niekoľko domov na záver. Ktorý sa vám páči najviac?

 

Premeňte malý byt na útulné hniezdo

Chcete kúpiť menší štartovací byt, máte však obavy, ako sa v ňom pohnete? Len smelo do toho! Malý byt neznamená nutne málo priestoru. Viac sa dočítate v článku:

Aj takto môže vyzerať menší byt! Nebojte sa, nebudete sa v ňom cítiť stiesnene

 

zdroj fotiek: boredpanda.com, metrodecoration.com, istragram.com, Anders Birch, yeniemlak.com, ingur.com, nelsontreehouseandsupply.com

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť