SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
214

Doprajte si relax po náročnom dni. Tieto kúpeľne sú snom každého!

Obľubujete dostatok svetla a blízkosť prírody? Nechcete viac pochmúrnu chladnú tmavú kúpeľňu, v ktorej sa neviete poriadne zrelaxovať? Pozrite sa spolu s nami, ako môže vyzerať i vaša kúpeľňa.

Dobrý kúpeľ po náročnom dni si rád dopraje každý z nás. Pôsobí blahodárne nielen na telo, ale i na dušu. My vám dáme niekoľko tipov, ako sa dá relax vo vani spríjemniť ešte o čosi viac.

Základom je dostatok prirodzeného svetla, zeleň za oknom. Ak za stenou kúpelne nebývajú zvedaví susedia, zvoľte veľké presklené dvere či okná. Pustia dnu denné svetlo i slnečné lúče.

Ak sa vám nepodarí dostať do vane ešte za denného svetla, môžete si urobiť príjemný večer vo vani pri svetle sviečok. Pustite si príjemnú hudbu, zapáľte vonné sviece, pripravte dobrý čaj či nalejte dobré vínko. Ani sa vám nebude chcieť z vane.

Kúpeľňa snov

Kúpeľňa snov

 

Kúpele vo vlastnom dome

Mať doma takúto kúpeľňu a človek nemusí chodiť ani do kúpeľov. Zariadenie a farby vyberajte také, aby na vás pôsobili upokojujúco. Možností je neúrekom. Najpopulárnejšiou kombináciou je biela s drevom či obklad z kameňa.

Kúpeľňa snov

Kúpeľňa snov

Kúpeľňa snov

Kúpeľňa snov

Kúpeľňa snov

 

Tapeta miesto okna

Ak vaša kúpeľňa nedisponuje oknom, nemusíte hneď búrať a prerábať. Dá sa to vyriešiť úplne jednoducho, napríklad tapetou. Motívov sú dnes už stovky, stačí si vybrať, čo sa vám páči. Fantázii sa medze nekladú.

Kúpeľňa snov

Kúpeľňa snov

 

Sprcha pod holým nebom

Ak uprednostňujete sprchovanie pred kúpeľom, máme pre vás jeden tip. Ak prší, nemusíte ani vodu míňať. :) Sprchovacím kútom sa povenujeme už čoskoro v samostatnom článku.

Dnes sme vám ukázali niekoľko riešení pre väčšie priestory, nabudúce sa zameriame na kúpeľne, ktoré nie sú priestorovo také štedré.

Nielen zelené kúpeľne, ale i mrakodrap

Pozrite sa, čo už čoskoro "vyrastie" uprostred betónovej džungle v New Yorku. Výstavba sa začne už o pár týždňov, projekt je spojením luxusu a zelenej architektúry. Ako by sa niečo také páčilo vám?

Čítajte viac: Manhattan oživí luxusný zelený mrakodrap

zdroj foto: designrulz.com, pinterest.com

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť