SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
217

Najvyšší rodinný dom na svete môže byť aj váš

Ako spojiť dve najžiadanejšie túžby o bývaní - absolútne súkromie a super výhľad? My to vieme! 


Zabudnite na stále viac populárny bungalov či apartmán na 15. poschodí. Najvyšší dom na svete by určite splnil i vaše predstavy o bývaní. 


V americkom štáte Arizone je na predaj skutočne nevšedný rodinný dom. Nachádza sa vo výške 37,8 m a úctivá je i jeho úžitková plocha , a to 576 metrov štvorcových.


Falcon nest, čo je jeho oficiálny názov, je najvyšším rodinným domom na svete. A púta nielen jeho výška a rozloha, ale aj vzhľad a vyhotovenie. Strecha hlavnej časti je celá zo skla, dom využíva alternatívne zdroje energie a stavba ničím nenarúša okolité prostredie. 


 

Veľkorysé priestory a skvelé výhľady

Dom je  útulný, moderný i praktický. Vnútri sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť, obrovská kuchyňa, tri spálne, štyri kúpeľne.

Z postele sa dívate rovno do neba, komu sa nechce po schodoch, má k dispozícií výťah a v obrovských priestoroch sa určite nebudete cítiť stiesnene.

A čo tento zázrak stojí? Aktuálne je na predaj za 1,5 milióna dolárov.  Ak by ste mali záujem, pokojne sa nám ozvite. :)
 

 

Exkluzivity sa netreba obávať. Práve naopak, vašej nehnuteľnosti dodá šmrnc a jedinečnosť

Rozhodli ste sa predať vašu nehnuteľnosť a využiť služby realitnej kancelárie? Vysvetlíme vám, prečo je výhodné osloviť iba jednu agentúru a v čom spočíva exkluzivita, aké sú jej výhody a čo všetko obnáša. Čítajte TU!

 

 

Zdroj foto: Russ Lyon Sotheby’s International Realty

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť