SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
217

Na skok do centra i do lesa. Pozrite si tento unikátny projekt v Bratislave

Kvalitné bývanie s výhľadom na celé mesto, krásne zelené prostredie s rozsiahlym parkom, dostatok súkromia, peši do lesa i do mesta. Znie to neuveriteľne, že áno? Páči sa vám táto predstava? My vám ju vieme zrealizovať.
 

Predstavujeme vám unikátny projekt komplexu bytových domov na začiatku Koliby zasadený v krásnom prostredí zelene a rozsiahleho parku s nádherným výhľadom od úpätia Malých Karpát až na Bratislavský hrad. 

Projekt je určený pre náročnejšieho klienta, ktorý má nároky nielen na kvalitu bývania, ale aj na krásne prostredie a rýchlu dostupnosť do centra mesta. Príjemná architektúra celého komplexu dáva záruku spokojného života každému, kto hľadá vysoko kvalitné bývanie v mimoriadne krásnom prostredí. 

 

Bezpečnosť a pohodlie

Celý projekt má charakter súkromnej rezidencie, ktorá má poskytovať budúcim majiteľom nadštandardné podmienky bývania a zároveň zabezpečiť zvýšenú bezpečnosť a pohodlie pre obyvateľov tejto rezidencie. 

Prírodný charakter lokality, v ktorej je situovaný vytvára jedinečné prostredie vzhľadom na súkromie, pohodlie a blízkosť centra. 

Okolie bytového domu bude aj v budúcnosti nedotknuteľným územím v ochrannom pásme a tým zároveň dáva záruku intimity a kvalitného bývania pre svojich obyvateľov.

 

 

Viac informácii o voľných bytoch a kontakt na maklérku nájdete tu TU!

 

 

Zdroj foto: Arthur

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť