SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
213

 

Doprajte si pobyt na Titanicu, ponúka jedinečnú atmosféru a absolútny komfort

Ste dobrodružný typ, ktorý trávi dovolenku každý deň na inom mieste, prespáva v stane a pohodlie nerieši? Alebo patríte do skupiny ľudí, ktorí obľubujú komfort, kvalitné služby a vyberané jedlá? Ak ste na druhú otázku odpovedali áno, poďte s nami na Titanic!

V obľúbenom tureckom letovisku Lara sa nachádza aj luxusný hotel Titanic Beach Resort. Rezort s piatimi hviezdičkami uspokojí aj náročnejších klientov. Krásne priestranné izby, viacero reštaurácii, kvalitné služby,  prenádherná piesková pláž. A to sú iba základné atribúty novodobého Titanicu.

 

Vstúpte ďalej a ubytujte sa

Hotel ponúka vyše 500 izieb, určite si vyberiete presne podľa svojich požiadaviek. Moderné, čisté a jedinečné architektonické priestory, viacero výťahov, svetlé farby a čisté línie.

Ak chcete celý pobyt stráviť iba v tomto rezorte, nudiť sa nebudete. Zábava, šport, kultúra, nákupy, more. To všetko máte na jednom mieste.

Titanic Beach Lara na rozprestiera na ploche neuveriteľných 95-tisíc metrov štvorcových. Nájdete tu dva olympijské bazény, vnútorný i vonkajší bazén, aquapark, viacero reštaurácií a barov, obchodíky, detské ihriská i športoviská pre dospelých, množstvo ležadiel so slnečníkmi.

 

Je z čoho vyberať

Rezort ponúka stovky luxusných klimatizovaných izieb zariadených v rôznych štýloch. Samozrejmosťou je bazén, trezor, minibar, wifi pripojenie. Izby sú zariadené moderným nábytkom, príjemne útulné a presvetlené.

 

 

Zábava, šport i oddych

Hotel organizuje kultúrne podujatia, na svoje si prídu fanúšikovia bowlingu, squashu, volejbalu či iných pozemských i vodných športových aktivít, ale i nadšenci wellnesu. Turecké kúpele, masáže, sauna, spa centrum. Na deti sa tiež nezabudlo. Kryté i vonkajšie ihriská sú samozrejmosťou, plusom je zábavný park, detská diskotéka či miniklub.

Do rezortu spadá aj kusisko pláže a mólo, z ktorého je úžasný výhľad na nočnú oblohu.

 

 


Čarovné miesta v Európe, ktoré jednoducho musíte vidieť a zažiť

Už máte precestovanú Európu krížom krážom a myslíte si, že ste navštívili všetky tie krásne miesta? Pokiaľ nie, alebo aj áno, predsa sa len nechajte inšpirovať.

Na dovolenku sa dá vycestovať kedykoľvek počas roka, ak to čas a peňaženka dovolia, väčšina ľudí ale cestuje práve v letných mesiacoch. A keďže sa dovolenkové obdobie nezadržateľne blíži, máme pre vás niekoľko skvelých tipov, kam by ste mohli vyraziť. Ide o európske dedinky a mestá, ktoré sú v niečom predsa len iné...

Čítajte viac: Čarovné miesta v Európe, ktoré jednoducho musíte vidieť a zažiť!

 
 

 

zdroj fotky: etstur.com, us.venere.com, itaka.pl
Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť