SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
218

Detská izba pre dve deti? Žiadny problém! Máme pre vás niekoľko skvelých inšpirácií

Máte doma dve ratolesti, ktoré zdieľajú spoločnú izbu? Máme pre vás niekoľko inšpirácií, ako by mohla takáto izba vyzerať. Uvidíte, že i menší priestor sa dá využiť naozaj efektívne.

Potrebujete "natlačiť" dve deti do jednej izby, ale zároveň chcete, aby izba pôsobila priestranne a sviežo? Nie je to vôbec taký problém, ako by ste si možno mysleli. Nápadov, ako by izba pre dve deti mohla vyzerať, je plný internet. A niekoľko možností máme pre vás aj my.

 

Nepodceňte prípravu

Na začiatku si urobte nákres priestoru. Izbu zmerajte a na papier si nakreslite, kde bude umiestnený nábytok. Postele, skrine, pracovné stoly.  Ak idete kupovať nový nábytok, nezabudnite si zobrať meter aj do predajne.

Ak je izba menšia, riešením je poschodová posteľ.  Izba pôsobí priestrannejšie aj pri správne zvolených farbách stien a nábytku. Ak izbu obývajú dievča a chlapec,  zvážte rozdeliť priestor na dve časti.

Pri plánovaní sa poraďte aj s vašimi deťmi, predsa len budú tráviť v izbe veľa času. Oddychovať, hrať sa, učiť sa. Musia sa tam cítiť príjemne a spokojne.

 

Pozrite si tieto úžasné spálne, ktorá by sa vám páčila?

Detskú izbu sme vyriešili a teraz sa pozrite na váš spací priestor. Vybrali sme niekoľko nádherných spálni, možno medzi nimi nájdete inšpiráciu pre tú svoju.

Čítajte viac: Predstavujeme vám spálne, z ktorých vám padne sánka

 

 

 

fdfdfd zdroj foto: architecture and design, twinsgiftcompany.co.uk, homeozoic.com, digsdigs.com, pury.ducknds.org, space-designing.com, pipohome.com

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť