SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
214

Bývajte ako v rozprávke: Najmenší anglický hrad je na predaj

Priznajte si, kto by nechcel žiť na zámku? Mnohé dievčatá o tom snívali ešte v detstve, ale táto predstava určite nie je cudzia ani dospelým. Ak zvažujete kúpu nehnuteľnosti, pozrite si tento úchvatný mini hrad v Anglicku. 

Najmenší anglický hrad je skutočne ako z rozprávky. Nielen jeho architektúra, ale i útulná záhrada, privátny rybník, krásne vystrihané kríky a romantické vonkajšie sedenie dotvárajú obraz dokonalosti. 

Zámoček ponúka všetko, čo k bývaniu potrebujete. Je plne vybavený a zariadený. Keďže ale ide o najmenší zámok v celom Anglicku, nie je vhodný pre väčšiu rodinu. Je to vlastne taký trojizbáčik. :)

Na prízemí sa nachádza praktická kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňa a na poschodí jedna spálňa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

A to nie je všetko...

A nemajte obavy, kde ubytujete návštevu či zaparkujete autíčka. Na pozemku sa nachádza i menší domček pre hostí. Na prízemí sú dve kryté parkovacie miesta a garáž a na poschodí moderný bytík s vlastnou kuchyňou a sociálnym zariadením. 

 

 

 

V službách kráľovnej

Rozprávkový hrad navrhol ešte v roku 1830 významný britský architekt Edward Blore, ktorého služby využila aj vtedajšia anglická kráľovná. Táto jedinečná nehnuteľnosť sa nachádza neďaleko dedinky Long Compton. Blízko nehnuteľnosti je iba jedna usadlosť, o súkromie tu teda nie je núdza. 


A cena? Aktuálne 550.000 libier. 

 

 

 

Exkluzivity sa netreba obávať. Práve naopak, vašej nehnuteľnosti dodá šmrnc a jedinečnosť

Rozhodli ste sa predať vašu nehnuteľnosť a využiť služby realitnej kancelárie? Vysvetlíme vám, prečo je výhodné osloviť iba jednu agentúru a v čom spočíva exkluzivita, aké sú jej výhody a čo všetko obnáša. Čítajte TU!

 

 

Zdroj foto: countryliving.co.uk

 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť