SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
213

Balkón je v lete najobľúbenejším miestom v byte. Aj takto môže vyzerať ten váš

Využite krásne slnečné počasie a ak sa vám nechce von z bytu, vybehnite na balkón. Ten dokážete rýchlo a ľahko premeniť na vaše najobľúbenejšie miesto v byte. Či už bude slúžiť na relax, učenie, prácu či dokonca romantickú večeru pri sviečkach.

Niekoľko možností, ako zútulniť váš balkón, sme vám už predstavili. A teraz máme pre vás ďalšie skvelé tipy. Malý či väčší, každý balkón môže byť útulný či romantický. Veď sa pozrite.

 

Fantázia na prvom mieste

Možností na zútulnenie balkóna je neúrekom. Môžete ho vymaľovať, vytapetovať, obložiť drevom. Obľúbené sú i závesy,  slnečníky, lampy. Nebojte sa využiť všetku svoju kreativitu a popustite uzdu svojej fantázii.  Vankúše, deky, koberce, obrazy, sviečky, knihy. Každému podľa chuti.

Na svojom novom balkóne môžete relaxovať, posedieť s rodinou či priateľmi, maľovať obrazy či sadiť kvety, pracovať či dokonca počas horúcich letných dní aj spávať.

 

Zdroje foto: ikea.com, decorlovers.net, vinstage.tumblr.com, architecturedesign.net, homeanddecor.com.sg, stadshem.se, adorable-home.com,

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť