SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
213

ARTHUR opäť podporí športovcov: Adrenalínová noc Hanuman Cup už čoskoro

Už o tri týždne sa uskutoční 31. ročník tradičného turnaja Hanuman Cup. Návštevníci sa môžu tešiť na deväť zápasov v thajskom boxe a kickboxe.

Noc vyvrcholí hlavným zápasom o titul majstra sveta WKU. Titul chce obhájiť a na Slovensku ponechať úradujúci majster sveta WKU Marco Novák, jeho súperom bude skúsený Pakorn z PK Saenchai Muyathai Gym.

„Bude mi cťou postaviť sa do ringu proti takému velikánovi thajského boxu, akým je Pakorn. Hoci budem ako obhajca titulu majstra sveta v tomto súboji v pozícii outsidera, spravím maximum pre to, aby opasok zostal na Slovensku,“ vyjadril sa Marco Novák.


Splnený sen trénera Františka Starého

Slovenský talent trénuje pod dozorom skúseného Františka Starého, ktorý je z realizácie zápasu nadšený. „Priviesť bojovníka kvalít Pakorna sem na Slovensku je niečo ako splnený sen. Zrealizovať tento zápas nebolo jednoduché, ale som presvedčený, že práve zápasy našich chlapcov proti najlepším z najlepších povedú k zatraktívneniu tohto krásneho športu v našich končinách.“

Marco Novák má za sebou 43 zápasov, z toho 35 víťazstiev, 4 remízy, 4 prehry. Jeho súper je v počte zápasov podstatne ďalej. V ringu zabojoval už 225-krát, z toho má 177 víťazstiev, 5 remíz a 43 prehier.

Trénerom Pakorna je legendárny Saenchai, mnohými odborníkmi považovaný za najkomplexnejšieho thajboxera všetkých čias.


Kedy a kde?

Hanuman Cup 31 sa uskutoční 18. júna 2016 v HANT Aréne v Bratislave, začiatok je o 19:00 hod.

ARTHUR Real Estate Company slovenských športovcov plne podporuje, a preto nebude chýbať ani na Hanuman Cupe 31. Či už ako reklamný partner alebo fanúšik talentovaných športovcov.

 

Bratislavská lýra je späť, ARTHUR je pri tom!

Lýra v Bratislave znovu ožíva! Slovenská metropola sa pripravuje na koncert storočia, na ktorom zaznejú najslávnejšie hity Bratislavskej lýry. Na podujatí s názvom „Mám rozprávkový dom – LÝRA 50“ vystúpi špička slovenskej a českej populárnej hudby.

Zaspievajú také hviezdy ako Karel Gott, Helena Vondráčková, Olympic, Eva Pilarová, Jitka Zelenková, Lenka Filipová, Petra Janů, Elán, Peter Lipa, Ján Lehotský, ale aj hudobníci mladšej generácie Martin Chodúr, Mário Kuly Kollár a mnohí ďalší.

Čítajte viac: Zažite koncert storočia, bratislavská Lýra ožíva!

 

Text a foto: ARTHUR, Hanuman Gym


 

Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť