SK EN DE
icon icon icon icon icon icon
214

Aj úzky pozemok sa dá skvele využiť. Tento dom vás o tom presvedčí!

Priestranný a moderný dom nepotrebuje obrovský pozemok. Ak máte k dispozícií užší pozemok, ale máte hlavu v smútku, ako s ním naložiť, nechajte sa inšpirovať.

Japonci sú známi svojim minimalizmom a inak tomu nie je ani v nehnuteľnostiach. Bežne im k životu stačí byt o rozlohe 10 m2, kde majú všetko, čo potrebujú. Ak im dáte k dispozícií pozemok so skutočne minimálnou šírkou, na ktorom by sme my nepostavili ani záhradný domček, oni tam postavia veľkolepý rodinný dom.

Firma Mizuishi Architects Atelier dokonale využila trojuholníkovú parcelu medzi riekou a cestou a navrhla priestranný dom s úžitkovou plochou 594 m2! Hoci zvonka to tak nevyzerá, fotografie interiéru vám vyrazia dych.

Dom je rozdelený na tri podlažia, pričom na posledné sa dostanete rebríkom. Aby toto bývanie pôsobilo ešte priestrannejšie, architekti využili jasné biele farby skombinované s drevom, veľké okná a minimum nábytku.

Ale veď sa pozrite sami:


 

 

 

AA

 

 

 

 


Agent kupujúceho vám ušetrí čas i peniaze

Realitný maklér je pojem, ktorý pozná už takmer každý. Pre väčšinu ľudí je to osoba, ktorá sprostredkúva predaj či prenájom bytu a zabezpečuje, aby mal obchod šťastný koniec. Už ste však počuli o agentovi kupujúceho, resp. realitnom maklérovi kupujúceho? Ak zvažujete kúpu nehnuteľnosti, určite čítajte ďalej.

Čítajte viac: Agent kupujúceho vám ušetrí čas i peniaze!

 
 

 

zdroj fotky: architecture and design
Pridaj svoju nehnuteľnosť
Chcem predať Chcem kúpiť
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť